Online sjezd

O online sjezdu

Máme pocit, že je škoda, aby letos kvůli koroně vůbec žádný sjezd nebyl, proto jsme se rozhodli pro vás připravit alespoň jeho zkrácenou online verzi. Můžete se těšit na podcasty některých přednášek, které jste měli slyšet naživo.

Na pondělí jsme připravili pomyslné "srdce" sjezdu, bigbítové bohoslužby! Povedou je Saša a Jeník z COMu a doprovodí je Filip Boháč s kapelou. Odpoledne vás pak čeká přednáška a následná diskuze na téma "doba postfaktická" s Kubou Ortem. Večer se s vámi rozloučíme pobožností.

Tohle všechno by ale nemělo smysl bez vás. Sjezd, to je přeci hlavně společenství a setkávání. Proto bychom vás chtěli vyzvat, abyste tento virtuální sjezd strávili pospolu alespoň tak, jak to situace dovolí. Můžete se sejít s kámoši, na mládeži anebo s rodinou, je to na vás. Budeme rádi, když nám pošlete fotku nebo video, jak sjezdový den trávíte. Třeba ze společného oběda, pikniku nebo ze sledování streamovaných bohoslužeb. Ke každému postu na instagramu nebo na facebooku připojte #sjezd20.

program online sjezdu

PONDĚLÍ 28. 9. 2020

10:00 -
streamovaná bigbítová bohoslužba

15:00 - 16:30 - přednáška a následná diskuze s Kubou Ortem

20:00 - závěrečná pobožnost Vaška Jelínka

Děkujeme všem za pomoc a podporu